VIRTUAL CUP

VIRTUAL CUP

Termín: 11. 9. 2012 - 11. 9. 2012

VIRTUAL CUP! Auto na víkend ZDARMA

 

Jezdíte rádi na kole? A taky rádi vyhráváte? Pak je pro Virtual Cup skvělá příležitost, jak trávit letní víkendy. Stáhněte si jednu z mnoha nabízených tras do své navigace a vyrazte ven. Nemusíte se tlačit v pelotonu. V klidu si užijete svůj výlet a jen pak na internetu porovnáte své výsledky s ostatními. A navíc můžete vyhrát ceny.

 

Virtual Cup, či chcete-li Virtuální pohár, odstartoval vloni jako cyklistická soutěž organizovaná společností Škoda Auto a během pěti měsíců zavedl sportovce na osm tratí. Jezdilo se na Moravě i v okolí Prahy, na severu i v jižních Čechách. Do závodu se zapojilo téměř 200 jezdců v šesti kategoriích a na své si přišli nakonec úplně všichni.

 

A letos se jezdí znovu! Nemusíte ale nikam spěchat. Jde o dlouhodobou soutěž, která se vyhodnocuje po předem vyhlášených časových úsecích. Virtuální závod se jede několik měsíců, takže má každý dost času projet třeba všechny vypsané tratě anebo si prostě jen užít ty ve svém okolí. Ideální je sledovat www.facebook.com/VIRTUALCup.

 

Systém je jednoduchý: Zajet co nejrychleji předepsanou trať a zaznamenat svůj výkon pomocí GPS přístroje. Můžete použít navigační zařízení nebo jen svůj chytrý telefon. Navigační zařízení lze také vypůjčit v AGROTECu u prodejců ŠKODA v Hustopečích a Břeclavi. Důležité je získat datový soubor s výsledkem, který pak nahrajete na portál www.virtualcup.cz. Potom už stačí jen sledovat, jak si vedete v porovnání s ostatními.

 

Dojeďte si pro auto na víkend!

 

V soutěži Virtual Cup můžete také vyhrát auto na víkend. Pokud se vydáte na trasu Krajem André mezi vinohrady a rozhlednami http://www.virtualcup.cz/trasy/krajem-andre-mezi-vinohrady-a-rozhlednami v období od 1. – 31. srpna 2012 a správně nahrajete dosažené výsledky, můžete vyhrát auto Škoda na víkend. Podrobné informace o pravidlech soutěže najedete na http://www.virtualcup.cz/pravidla.

 

Nikdo vás ale nenutí brát to jako sportovní výzvu. Můžete se jen inspirovat k výletu a projet si kteroukoliv ze starších tras prostě pro radost. Zaručené je, že uvidíte to nejhezčí z české krajiny. Aktuální trasy vás zavedou třeba do Českého ráje, mezi jihomoravské vinice, na Ještědský hřeben nebo k plzeňským rybníkům. Volba je jen na vás.

 

AGROTEC a .s., marketingové oddělení

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt