MČR-PARAcycling 2013

MČR-PARAcycling 2013

Termín: 18. 8. 2013 - 18. 8. 2013

Dramatické Mistrovství ČR 2013 v časovce je za námi a je čas se připravit na další ročník ...

Ve dnech 13. a 14. července se v Hustopečích a Bořeticích uskutečnily, jak myslím již tradiční závody handbikerů. Tento ročník jsem se opět zapojil do organizace závodů a tak jsem byl vytížen i jinak než tréninkově.

První den byla na programu časovka jednotlivců, v niž byla největší dominanta kopec od Velkých Pavlovic do Němčiček, tuto trať mám velice rád, ale pozná se zde jak závodník opravdu trénuje či ne. Moje letošní výsledky na této náročné trati byly poznamenány výpadky v tréninku. Závod jsem jel na plno, dal jsem do toho vše co bylo možné, ale bohužel jsem již neobhájil dres Mistra ČR v časovce, který jsem si držel 3. roky po sobě. Závod jsem dokončil na 3. místě se ztrátou na vítěze cca 6 minut.

Druhý den byl na programu silniční závod v ulicích města Hustopeče. Krásná trať  ulicích města, bouřlivá podpora všech diváků hnala všechny dopředu a k lepším výkonům. Po startu závodu jsem se držel a hlavně snažil udržet na prvním místě abych v prvním kole dojel do cíle jako první. Tohle se mi povedlo, v dalším kole jsem již neměl síly na to bojovat s nejlepšími a tak jsem závod dokončil osamocen, ale o to víc jsem si ho užil...
Náročnou měli práci všichni organizátoři, kteří se starali o bezpečnost na trati. Mnohé kolize a nevolnosti znamely, že se naše zdravotní sestřička nezastavila ani na vteřinu závodu.

Již se těším a doufám, že vy také na další ročník.

Rád bych poděkoval všem organizátorů, mojí zdravotnici, mojí rodině a mým sponzorům za podporu.

Děkuji Staňa :-)

Video z této akce naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=5oWMNDGWS2g
Sledujte od času 22 min 30 sekund

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt