MČR handbike 2012

MČR handbike 2012

Termín: 11. 9. 2012 - 11. 9. 2012

Mistrovství ČR handbike se již podruhé konalo 14. a 15. července v Hustopečích …

O víkendu 14. a 15. července se konaly pro mě velice očekávané závody a to Mistrovství ČR handbike v Hustopečích. Rád bych poděkoval všem pořadatelům za jejich práci a  realizaci závodů.

Ze závodního hlediska to byl pro mne jeden z vrcholů sezóny. Na startu se sešla veškerá česká a slovenská špička.

V sobotním silničním kritériu rozjel loňský Mistr ČR v kategorii H2 Honza Tománek vysoké tempo, kterému jsem v deštivém a chladném počasí nestačil. Závod to byl opravdu těžký a chvílemi jsem měl opravdu co dělat abych udržel druhé místo. Fanoušci podél trati, kteří mi dodávali potřebnou sílu do závodu byly prostě skvělý. Celý závod jsem projezdil samotný a v dešti mi rychle ubývalo sil, v cíli to pro mne znamenalo celkově čtvrté místo, ale v mé kategorii jsem si vyjel titul vícemistra ČR.

Do nedělní časovky jsem šel s napětím a  pro náročnou trať, která startovala v Bořeticích byl plán jasný a to obhájit loňské vítězství na MČR v časovce. Výsledně jsem dokončil na 2. místě bez rozdílu kategorie. V mojí kategorii se mi ovšem povedlo získat trikot Mistra ČR v časovce a to pro mě znamená již třetí dres mistra ČR v časovce posobě.

Závěrem bych rád poděkoval rodině a svým sponzorům, bez kterých bych to určitě nezvládl.

Zatím zdar Staňa

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt