Evropský pohár Piacenza

Evropský pohár Piacenza

Termín: 5. 6. 2012 - 5. 6. 2012

Dalším zápolením s jarním treninkem a závody bylo krásné a malé městečko v Italské Piacenze...

 

Závod evropského poháru handbiků v italské Piacenze se mi celkem povedl a byl jsem spokojený jak s výsledkem tak i celým pobytem v Itálii, bože to jejich presso a těstoviny... strašně dobrý.. :-)

Ale k závodům,  sobotu 19.5. jsem se postavil na start čtyřicetikilometrového závodu a čekal jak rychlý bude start. Závod byl snad bez jakéhokoliv převýšení a to dávalo čekat velice rychlý závod. Start byl velice rychlý, ale povedlo se mi udržet v hlavní skupině. V průběhu prvních kilometrů však poodjeli vedoucí závodníci a já byl v druhé hlavní skupině. Časté nástupy a trhání tempa se střídali až k cíly a já využil šance k dobře připravenému spurtu. Na cílové čáře jsem dokončil na 8. místě a měl radost z dobrého závodu a skalpu svých soupeřů.

Druhý den byla na programu moje oblíbená disciplína a to časovka. I přes můj pocit rychlého tempa jsem nestačil a dokončil na 1ý. místě. Nejde než smeknout nad světou elitou závodníků, kteří zde byly zastoupeni před blížícím se závodem světového poháru v Římě.

Pobyt jsem si okořenil o docela nezvyklý a nepříjemný zážitek se zemětřesením z Boloni, ikdyž v našem městě nepadaly domy i tak to bylo, uuuff...

Staňa :-)

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt