EHC Grafendor a MČR Pičín

Casovka

Termín: 28. 6. 2010 - 28. 6. 2010

O tomto víkendu 25. - 27.6. jsem se účastnil hned dvou závodů. Prvním závodem byla časovka v poháru EHC a druhým závodem rovněž časovka v Pičíně, kde se konalo MČR Handbike v této disciplíně...

Evropský pohárový závod se jel v krásném prostředí Rakouska ve městě Grafendorf. Na pátečním programu byla časovka jednotlivců, kde jsem dokončil na 11. místě se strátou 3 a půl minuty na vítěze.
Další den bylo na programu kritérium v ulicích města, to jsme se rozhodly vynechat a čas raději věnovat přesnu na závod MČR v časovce zpět do republiky.

Závod českého poháru handbike 2010 a současně mezinárodní MČR se konal v obci Pičín u Příbrami. Zde se mi povedlo projet trať nejrychlejším českým časem a obsadil jsem první místo.