EHC Fossano

EHC Fossano

Termín: 11. 9. 2012 - 11. 9. 2012

Předposlední závod evropského poháru EHC se konal v itaslkém městě Fossano ...

Závody EHC mají mezi závodníky velkou prestiž a jsou často velice navštěvované. Na startu Italského závodu se sešlo okolo třiceti závodníků v každé kategorie. Pořadatelé nachystali na sobotu 7.července opravdu náročné městské kritérium na čtyřicet kilometrů s velkým převýšením a horkým italský počasím.

 

Na start jsme byly vyvoláváni dle průběžného pořadí a tak jsem startoval s první řady. První kolo se jelo opravdu velké tempo a já neudržel kontakt v první čtverkou, závod jsem dojel ve dvojici se závodníkem druhé kategorie. V mé kategorii jsem ovšem dokončil na krásném 5. místě.

 

Další den byla na programu časovka v prostředí italského venkova, závod byl rozdělen do tří okruhů a já vyrazil bojovat o umístnění v první desítce. V cíly jsem měl radost s dobrého závodu a doufal v další dobrý výsledek. V závěrečném součtu jsem časovku dokončil na 6. místě.

 

Před finálovým závodem jsem na 4. místě v poháru EHC. Závody jsem si zpestřil poruchou auta při cestě domů, ještě že se mnou byl kamarád Michal Šiška, který mi pomohl. Itálie je pro mě snad prokletá, nejprve zemětřesení a pak... co bude příští cesta do Itálie ...

 

Staňa :-)

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt