ČPH Pardubice

ČPH Pardubice

Termín: 18. 4. 2012 - 18. 4. 2012

Zahajovací závod českého poháru handbike je již za mnou ...

Pardubice hostily první závod handbiků. Závod byl součástí programu Pardubického vinařského půlmaratónu běžců.

Na startu se sešly všichni slovenští i čeští závodníci a bylo jasné, že všichni budou chtít na jaře ukázat jak dobře v zimě trénovali. A bylo vidět, že kluci potrénovali velice dobře. Po startu závodů se rychle utvořila vedoucí skupinka, kde nechyběly všichni kdo pomýšlejí na letošní titul mistra republiky. Tato nejdříve osmičlenná skupina se postupně rozpadla na pětičlennou, zde jsem samozřejmě nemohl chybět.
V posledním kole bylo jasné, že rozhodne až závěrečný spurt, což v Pardubicích nebývá moc příznivá situace, jelikož dojezd do cíle na historickém náměstí je po kostkách a to pro křehký carbonbike není zrovna dobré.
Snažil jsem se hlídat situaci abych byl na bedně co nejvíš. Na dlouhé cílové rovince se rozjel závěrečný spurt a já ne zrovna optimálně zachytl tento nástup a na kostky jsem vjížděl na chvostu této skupinky, škoda toho finiše. Závod jsem dokončil na 3. místě v mé kategorii, až v cíly jsem zjistil prázdnou galusku, první závodní defekt za celou dobu co jezdím... Tak příště to snad bude lepší.

Po mém závodě šel na věc i trenér Marek Svoboda, který si zaběhl osobák na této trati, tak gratuluji!!

Fotogalerie

Staňa :-)

You can do anything!

Home O Standovi Kalendář Handbike Sponzoři Galerie Kontakt